с. Хлібодарівка. Хлібодарівський НВК (дошкільне відділення) ДНЗ "Сонечко"

Наші педагоги

Лямцева Юлія Георгієвна

Заступник директора з дошкільного виховання

Має вищу педагогічну освіту, яку отримала у Бердянському державному педагогічному університеті ім. Осипенко.
Це ініціативний сучасний компетентний керівник, чуйна людина, досвідчений педагог, яка по – справжньому закохана в свою професію, веде колектив за собою, надихаючи на творчі здобутки.

Маркова Наталя Євгенівна

вихователь першої категорії

Закінчила Донецький Національний університет та отримала кваліфікаційний рівень - магистра української філології.

Головним завданням своєї роботи вважає: стимулювання пошуку, творчої активності педагогічних кадрів, впровадження в практику роботи сучасних науково - педагогічних досліджень, передового педагогічного досвіду.      Докладає багато зусиль, щоб дитячий садок був розвивально – віковим середовищем, яке стимулює розвиток, виховання дітей, сприяє забезпеченню емоційного та фізичного комфорту вихованців.

За свою професійну діяльність  нагороджена Почесними грамотами, подяками.

Гончар Ірина Вікторівна

Клюєва Лариса Іванівна

вихователь другої категорії

Таміліна Світлана Іванівна

Кухтіна Людмила Олександрівна

музичний керівник

Панасюк Марія Вікторівна

Фоменко Анжеліка Олександрівна

вихователь

Всі педагоги закладу на чолі з адміністрацією дбають про одне – зробити кожен день перебування дитини у дошкільному закладі веселим, корисним та щасливим.
       Комфорт, затишок та сприятливу атмосферу у садочку створюють та підтримують не лише педагоги, а й обслуговуючий персонал. Це люди  закохані в свою справу, справжні господині – помічники вихователів, завгосп, кастелянна, пралі, кухарі.Вони огортають своєю любов’ю кожного вихованця закладу, дбають про належні умови перебування та харчування малят, вміло допомагають педагогам у вихованні та розвитку дітей.
Колектив ДНЗ "Сонечко" – це дружна сім’я однодумців, яка вважає дошкільний заклад своєю другою домівкою, надаючи переваг не тільки зовнішній красі, а й створенню позитивної емоційної атмосфери, аури творчості, відчуття захищеності у всіх учасників навчально – виховного процесу.